Loading Events

« All Events

IV Powitanie Lata

20 czerwca @ 23:50 - 21 czerwca @ 05:00 CEST

Rozpoczęcie wycieczki: w nocy z 20 na 21 czerwca 2026 r. (sobota/niedziela) o godz. 24.00 (00.00) przy PKS (wejście na żółty szlak „Trójmiejski”).

Przewidziana jest jedna trasa piesza w okolice Wroniej Górki (ognisko) oraz na Bastion św. Gertrudy przy Opływie Motławy (powitanie lata).

Zakończenie: nad ranem 21 czerwca 2026 r. na przystanku SKM Gdańsk Śródmieście.

Warunkiem przyjęcia na IV Powitanie Lata jest zgłoszenie przez formularz elektroniczny: https://forms.gle/jC4PMpBsmnTwhtcg6 oraz wpłacenie ewentualnego wpisowego do czwartku, 18 czerwca 2026 r.

Do pobrania:
Regulamin (558 KB)

Details

Start:
20 czerwca @ 23:50 CEST
End:
21 czerwca @ 05:00 CEST
Event Category:

Organizers

PTTK Oddział im. dr. J. Szukalskiego w Gdańsku
KTP „Bąbelki” – Izabela Sobieraj
Translate