
Rozpoczęcie wycieczki: w nocy z 20 na 21 czerwca 2026 r. (sobota/niedziela) o godz. 24.00 (00.00) przy PKS (wejście na żółty szlak „Trójmiejski”).
Przewidziana jest jedna trasa piesza w okolice Wroniej Górki (ognisko) oraz na Bastion św. Gertrudy przy Opływie Motławy (powitanie lata).
Zakończenie: nad ranem 21 czerwca 2026 r. na przystanku SKM Gdańsk Śródmieście.
Warunkiem przyjęcia na IV Powitanie Lata jest zgłoszenie przez formularz elektroniczny: https://forms.gle/jC4PMpBsmnTwhtcg6 oraz wpłacenie ewentualnego wpisowego do czwartku, 18 czerwca 2026 r.
Do pobrania:
Regulamin (558 KB)