Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

XXI edycja – „Rajd Pomorski Kluka 2023”

12 maja - 14 maja

Rajd Pomorski Kluka 2023 – Tczew

PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ JUŻ ROZPOCZĘTE !!!

XXI edycja rajdu „Kluka” zbliża się wielkimi krokami. Rajd odbędzie się w terminie 12-14.05 br. Bazą będzie nadwiślański Tczew. W tym roku patronat nad imprezą objęli Prezydent Miasta Tczewa Pan Mirosław Pobłocki oraz Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Strug. Przygotujemy dla Was trzy trasy piesze zróżnicowane pod względem przebiegu i kilometrażu, tak, aby każdy mógł wybrać wariant najbardziej mu odpowiadający. Skoro Tczew, to Wisła i tą rzeką popłyną kajakarze.

Pierwszego dnia z Gniewa do Tczewa, drugiego z Tczewa do Gdańskiej Głowy. Przed kajakarzami około 60 km wiosłowania. Na „Kluce” nie może zabraknąć rowerzystów. Na trasie rowerowej spodziewajcie się wiele ciekawych miejsc i obiektów, takich jak, zabytkowe śluzy, punkt widokowy czy Bazylika Katedralna w Pelplinie. Wszyscy uczestnicy będą mogli wziąć udział w grze miejskiej czy konkursie krajoznawczym.

Tradycyjnie za zdobycie pierwszych miejsc przewidziano atrakcyjne nagrody. Wieczory umilą spotkania z gitarą.  Ponadto organizatorzy zadbali o poczęstunki.  Ruszyły zapisy.

 

Karta zgłoszenia i regulamin:

Regulamin XXI Rajdu Pomorskiego PTTK KLUKA wersja z 28.02.

XXI Rajd Pomorski PTTK karta zgłoszeń (word)

Plakat rajdu

 

Patronat

 

Szczegóły

Początek:
12 maja
Koniec:
14 maja
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,
Witryna internetowa:
kluka.pttkgdansk.pl

Organizator

KTP „Bąbelki” – Jarosław Kowalczuk
Adres e-mail:
jaroslawkowalczuk1@wp.pl

Miejsce wydarzenia

Tczew
Tczew, Poland + Google Map
Translate