Informacja

Biuro Obsługi Ruchu Turystycznego w Gdańsku:

Organizator turystyki i pośrednik turystyczny wpisany do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystycznych i Pośredników Turystycznych w 1999 roku pod nr 605.

PTTK Oddział Gdański istnieje od 1950 roku i zajmuje się upowszechnianiem turystyki i krajoznawstwa wśród mieszkańców i turystów indywidualnych i grupowych, krajowych i zagranicznych.

Nasze biuro turystyczne świadczy kompleksową obsługę grup w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, półwyspie helskim, Żuławach, Kaszubach, oferując usługi przewodnickie, pilotów wycieczek, noclegowe, żywieniowe, transportowe oraz inne.

 

Nasi kontrahenci to sprawdzone i rzetelne firmy, oferujące usługi o zróżnicowanym poziomie, spełniające oczekiwania naszych gości. Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi przewodnikami PTTK, którzy swoją wiedzą są w stanie dotrzeć do każdego odbiorcy i zapewnić profesjonalną usługę rozbudzając wyobraźnię i poszerzając znajomość historii. Są wśród nich m.in. krajoznawcy, historycy, wykładowcy akademiccy, pasjonaci historii.

 

Programy zwiedzania przygotowywane są indywidualnie dla każdej grupy, uwzględniając miejsca, zabytki, historię, architekturę.

 

Polecamy strony:

Oficjalny portal Miasta Gdańsk

Portal Gdańskiej Oraganizacji Turystycznej aktualne informacje niezbędne każdemu turyście

 

Przydatne informacje o Trójmieście i regionie

Portal Regionalny vademacum mieszkańców Trójmiasta i nie tylko

Translate