Biuro Obsługi Ruchu Turystycznego w Gdańsku

Organizator turystyki i pośrednik turystyczny wpisany do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystycznych i Pośredników Turystycznych w 1999 r. pod nr 605.

 

PTTK Oddział w Gdańsku istnieje od 1950 r. i zajmuje się upowszechnianiem turystyki i krajoznawstwa wśród mieszkańców i turystów indywidualnych i grupowych, krajowych i zagranicznych.

Nasze biuro turystyczne świadczy kompleksową obsługę grup w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Półwyspie Helskim, Kaszubach, Kociewiu i Żuławach oferując usługi przewodnickie, pilotów wycieczek, noclegowe, żywieniowe, transportowe oraz inne.

Nasi kontrahenci to sprawdzone i rzetelne firmy, oferujące usługi o zróżnicowanym poziomie, spełniające oczekiwania naszych gości. Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi przewodnikami PTTK, którzy swoją wiedzą są w stanie dotrzeć do każdego odbiorcy i zapewnić profesjonalną usługę rozbudzając wyobraźnię i poszerzając znajomość historii. Są wśród nich m.in. krajoznawcy, historycy, wykładowcy akademiccy, pasjonaci historii.

Programy zwiedzania przygotowywane są indywidualnie dla każdej grupy, uwzględniając miejsca, zabytki, historię i architekturę.

 

Translate