Reprezentanci naszego Oddziału wzięli udział w Regionalnych obchodach Światowego Dnia Turystyki zorganizowanych w środę, 4 października 2023 r. w Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku przez Departament Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

Wydarzenie to tradycyjnie stanowiło doskonałą okazję do tego, by podsumować dotychczasowe działania w turystyce, a przede wszystkim spotkać się w gronie przyjaciół z branży. Dodatkowo, w tym roku świętowaliśmy 20-lecie Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna. Z tej okazji wszystkim przyjaciołom z PROT na następne lata życzymy kolejnych sukcesów w działaniach na rzecz promocji naszego regionu.

Jesteśmy też dumni, że podczas tych uroczystości nasza kol. Barbara Ząbczyk-Chmielewska, przewodnicząca Pomorskiej Federacji Przewodnickiej PTTK oraz wiceprezeska Koło Przewodników Miejskich i Terenowych im. Franciszka Mamuszki została nagrodzona Gryfem Pomorskim z okazji 25-lecia Samorządu Województwa Pomorskiego. Serdecznie gratulujemy!

Relację z tegorocznych Regionalnych obchodów Światowego Dnia Turystyki oraz jubileuszu 20-lecia Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna możecie przeczytać na portalu Pomorskie.eu

Fot. Daniel Nazaruk i Elżbieta Żukowska

Translate